Krzesła

Krzesła firmy Iker to przede wszystkich najwyższej klasy wzornictwo, nowoczesny design oraz wygoda użytkowania w jednym. Każdy model został starannie przemyślany, ergonomicznie wyprofilowany, aby siedziska były jak najbardziej wygodne dla użytkownik. Do produkcji zastosowano najwyższej klasy materiały, które gwarantują użytkowanie i zadowolenie na wiele lat. Opcje wyboru poszczególnych komponentów, kolorów, tkanin dają możliwość aranżacji w najrozmaitszych wnętrzach, zarówno mieszkalnych jak i publicznych.

Kolekcja Maple oraz Mannequin są bardzo nowoczesne, dla wymagających klientów. Są to kolekcje uwielbiane przez architektów, projektantów wnętrz oraz znawców designu. Przyciągają bowiem niebanalnym projektem, uatrakcyjniają przestrzeń w której się znajdują, a przy tym są gwarancją jakości i komfortu.

Krzesła Cheri - Iker

Cheri

Cheri – krzesło przede wszystkim piękne, przy tym niezwykle wygodne, dzięki umieszczeniu szerokiego ergonomicznego siedziska na metalowym lekkim stelażu. Możliwość wyboru kolorów stelażu, uniwersalnych jak czarny, szary, chrom oraz w wersji glamour złoty. Krzesło wydaje się lekkie i subtelne, eleganckie i modne.

Zastosowanie do wykończenia siedziska miękkich welurów dodaje mu szyku, a wybór kolorów zapewnia dopasowanie do każdego wnętrza. Autorzy projektu krzesła Cheri, niemieckie studio Wertel Oberfell podkreślają, że mebel jest bardzo uniwersalny, pasuje idealnie do wnętrz eleganckich, ale również do tych zapatrzonych w przyszłość.

Zobacz wszystkie krzesła z naszej oferty

Stoliki

W ofercie firmy Iker znajduje się również seria stolików kawowych Zig Zag – łączące piękne, żywe kolory blatów z ciekawym i niecodziennym kształtem podstawy. Dostępne w kilku kształtach i rozmiarach.

Zobacz stoliki z naszej oferty