Dywan Beto z kolekcji Carpet Decor by Fargotex
Dywan Beto Gray - kolekcja Carpet Decor Magic Home

Dywany Carpet Decor by Fargotex

Najwyższej jakości dywany polskigo producenta.

Kolekcja obejmuje linie Magic Home oraz ręcznie tkane Handmade.

Dywan Cube Golden
Dywan Cube Golden z kolekcji Magic Home

Marka Carpet Decor to starannie wyselekcjonowane dywany, łączące wyszukane wzornictwo z najwyższą jakością wykonania.

W ofercie brandu znajdziemy ekskluzywną kolekcję dywanów ręcznie wykonanych – Handmade Collection oraz kolekcje wykonane w technologii łatwego czyszczenia Magic Home.

Zobacz wszystkie wzory

 

Kolekcja dywanów łatwo-czyszczących Carpet Decor łączy w sobie design i funkcjonalność.

Dzięki zastosowaniu technologii Magic Home, możesz wszelkie plamy łatwo usunąć w 3 prostych krokach – używając tylko wody!

Czyszczenie dywanów Magic Home
Czyszczenie dywanów Magic Home

W kolekcji dywanów Magic Home znajdziesz kilkadziesiąt unikalnych wzorów - wszystkie wykonane w technologii ułatwiającej szybkie czyszczenie

Pełna kolekcja magic home

Ręcznie tkane dywany - kolekcja Hand Made

Dywan Celia Slate - kolekcja Handmade
Dywan Celia Slate - kolekcja Handmade

Carpet Decor – Handmade Collection to ekskluzywna kolekcja ręcznie wykonanych dywanów, która powstała z myślą o ludziach ceniących oryginalne wzornictwo i wysoką klasę materiałów.

Dywany z tej kolekcji tworzone są ręcznie w Indiach, dzięki czemu posiadają niepowtarzalny charakter. Wyróżniają się najwyższą jakością, uzyskaną dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej wełny z Nowej Zelandii oraz Nepalu, a także włókien wiskozy, wiskozy bambusowej i bawełny.

To idealna propozycja dla tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań we wnętrzach. To uzupełnienie nowoczesnych, minimalistycznych apartamentów, jak i naturalnych, skandynawskich przestrzeni.

Zobacz wszystkie wzory
Pełna kolekcja Hand Made

Najczęściej zadawane pytania:

Jak mogę zamówić dywan w Kala Studio?

Dowolny dywan z naszej kolekcji możesz zamówić w naszym showroomie – ul. Robotnicza 64, Wrocław lub w naszym sklepie internetowym.

Jakie są rozmiary dywanów?

W naszej ofercie znajdziesz dwa standardowe rozmiary: 160 x 230 cm oraz 200 x 300cm.

Ile trwa realizacja zamówienia?

W przypadku dywanów maksymalnie do 4 dni roboczych. Zamówione produkty zostaną dostarczone do Twojego domu lub pod wskazany przez Ciebie adres.

Czy zdjęcia przedstawiają prawdziwe kolory?

Staramy się pokazywać prawdziwe kolory dywanów na naszej stronie tak dokładnie, jak to możliwe. Nie możemy jednak zagwarantować, że to, co widzisz na ekranie komputera, ma dokładnie takie same kolory, jakie zobaczysz, gdy produkt zostanie dostarczony i umieszczony w warunkach oświetlenia Twojej przestrzeni. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego showroomu i obejrzenia dywanów lub ich próbek na żywo.