W kolekcji Kala Studio znajdziesz najwyższej jakości, designerskie dywany

  • kolekcja Magic Home – łatwe do utrzymania w czystości dywany w atrakcyjnych cenach. Dzięki użytej nowoczesnej technologii ochronnej Magic Home, wszelkie plamy łatwo poddają się procesowi czyszczenia, bez naruszania unikalnej struktury materiału. Dodatkowo technologia ta utrudnia wchłanianie rozlanych substancji, pozostawiając krople na powierzchni materiału. Idealnie uzupełnią nowoczesne wnętrza.
  • kolekcja Hand Made – ręcznie tkane dywany o unikalnych wzorach. Ekskluzywna kolekcja ręcznie wykonanych dywanów, która powstała z myślą o ludziach ceniących oryginalne wzornictwo i wysoką klasę materiałów. Wyróżniają się najwyższą jakością, uzyskaną dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej wełny z Nowej Zelandii oraz Nepalu, a także włókien wiskozy, wiskozy bambusowej i bawełny. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań we wnętrzach.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak mogę zamówić dywan w Kala Studio?

Dowolny dywan z naszej kolekcji możesz zamówić w naszym showroomie – ul. Robotnicza 64, Wrocław lub w naszym sklepie internetowym.

Jakie są rozmiary dywanów?

W naszej ofercie znajdziesz dwa standardowe rozmiary: 160 x 230 cm oraz 200 x 300cm.

Ile trwa realizacja zamówienia?

W przypadku dywanów maksymalnie do 4 dni roboczych. Zamówione produkty zostaną dostarczone do Twojego domu lub pod wskazany przez Ciebie adres.

Czy zdjęcia przedstawiają prawdziwe kolory?

Staramy się pokazywać prawdziwe kolory dywanów na naszej stronie tak dokładnie, jak to możliwe. Nie możemy jednak zagwarantować, że to, co widzisz na ekranie komputera, ma dokładnie takie same kolory, jakie zobaczysz, gdy produkt zostanie dostarczony i umieszczony w warunkach oświetlenia Twojej przestrzeni. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego showroomu i obejrzenia dywanów lub ich próbek na żywo.

98