To ekskluzywna kolekcja ręcznie wykonanych dywanów, idealna dla ludzi ceniących wysoką jakość materiałów i oryginalne wzornictwo. Dywany z tej kolekcji tworzone są ręcznie w Indiach dlatego posiadają niepowtarzalny charakter. Wyróżniają się wysoką jakością użytych materiałów, takich jak wełna z Nowej Zelandii czy Nepalu, oraz wiskozy, wiskozy bambusowej i bawełny. Dywany z tej kolekcji będą idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Handmade Collection składa się bowiem z dwóch linii PURE NATURE dywanów wykonanych z najwyższej jakości naturalnych materiałów oraz linii GLAMOUR wpisującej się w styl Nowojorski, gdzie dominuje subtelnie połyskująca wiskoza.


Najczęściej zadawane pytania:

Jak mogę zamówić dywan w Kala Studio?

Dowolny dywan z naszej kolekcji możesz zamówić w naszym showroomie – ul. Robotnicza 64, Wrocław lub w naszym sklepie internetowym.

Jakie są rozmiary dywanów?

W naszej ofercie znajdziesz dwa standardowe rozmiary: 160 x 230 cm oraz 200 x 300cm.

Ile trwa realizacja zamówienia?

W przypadku dywanów maksymalnie do 4 dni roboczych. Zamówione produkty zostaną dostarczone do Twojego domu lub pod wskazany przez Ciebie adres.

Czy zdjęcia przedstawiają prawdziwe kolory?

Staramy się pokazywać prawdziwe kolory dywanów na naszej stronie tak dokładnie, jak to możliwe. Nie możemy jednak zagwarantować, że to, co widzisz na ekranie komputera, ma dokładnie takie same kolory, jakie zobaczysz, gdy produkt zostanie dostarczony i umieszczony w warunkach oświetlenia Twojej przestrzeni. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego showroomu i obejrzenia dywanów lub ich próbek na żywo.

51